KAMPANYALAR

Opel’den Ekim Kampanyası

Opel, Ekim boyunca Grandland X, Insignia ve Astra HB için 50 bin TL, yüzde 1.49, 20 ay indirimli faiz seçeneği sunuyor. Alman otomobil üreticisinin panoramik cam tavanı, 1652 litreye varan bagaj hacmi ve sürüşe duyarlı full Led ön farlarıyla öne çıkan kompakt SUV modeli Grandland X’te fiyatlar 197 bin 900 TL’den başlıyor.

Tercihini, masaj özellikli ergonomik koltuklara, IntelliLUX LED matrix farlara, ve sürüş destek sistemlerine sahip Insignia’dan yana kullananlar, 236 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler. Ülkemizde yoğun ilgi gören 1.6 Dizel Otomatik kombinasyonu ise bu modelde 246 bin TL’ye alınabiliyor.

Astra HB modelini satın alanlar, 5 yıl ya da 75 bin km. Opel garantisine de hediye olarak sahip olabilecekler. Opel’in  kompakt modelinde ise başlangıç fiyatı 170 bin 900 TL.

Opel’in perakende satış finansmanında müşterilerine sunduğu çözüm ortağı Opel Finans Sistemi (OFS) Ekim boyunca yüzde 3,05 faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlıyor. Ayrıca tüm Opel modellerinde müşteriler ek hurda indirimi fırsatından da yararlanabiliyor.

Leave a reply