KAMPANYALAR

Suzuki Vitara’da Bahar Fırsatları

Suzuki Vitara, Mart ayında 20 bin TL’ye 12 ay ve 0 faiz veya 60 bin TL’ye varan kredi imkanıyla iki farklı benzinli ve 1.6 litrelik dizel motor seçenekleriyle satışa sunuluyor.

 Suzuki’nin SUV modeli Vitara için Mart ayına özel sunulan ödeme fırsatları kampanyasıyla dikkat çekiyor. 3 farklı donanım seçeneği bulunan Suzuki Vitara, Mart ayı sonuna kadar geçerli kampanya kapsamında 20 bin TL’ye 12 ay ve 0 faiz veya 60 bin TL’ye kadar 12 ay vadeyle 0,91 faizli kredi imkanıyla satışa sunuluyor. Euro NCAP’ten 5 yıldız alan Suzuki Vitara’da yokuş kalkış desteği ve eğim iniş kontrol sistemi gibi elektronik yardımcılar sürüş güvenliğini desteklerken, radar fren destek sistemi ve adaptif hız sabitleme sistemi gibi pek çok yeni güvenlik unsurları da ayrıca yer almasıyla dikkat çekiyor. 10.1 inçlik dokunmatik multimedya sistemi, navigasyon, Bluetooth ve USB girişi özellikleriyle Vitara, teknolojiye ayak uyduruyor.

İki adet küçük hacimli benzinli motor seçeneği kullanılan Suzuki Vitara modelinde, 1,6 litre hacminde VVT benzinli motor, 6000 d/d’de 120 HP güç ve 4400 d/d’de 156 Nm tork üretirken, 1.4 Direct Injection Turbo Boosterjet benzinli motor ise 140 HP güç ve 220 Nm tork üretiyor. Her iki motor seçeneğinde de yeni nesil 4×4 Allgrip teknolojisiyle 4 farklı sürüş keyfi yaşatan Vitara, sürüş koşuluna bağlı olarak 2 çeker ve 4 çeker kullanım imkânı sunuyor.

Leave a reply