HaberlerKAMPANYALAR

Tofaş, garanti sürelerini Haziran sonuna kadar uzattı

Tofaş, Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan özel durumdan ötürü garanti sürelerini Haziran sonuna kadar uzattı ve bakım sürelerini 3 ay veya 3 bin kilometreye kadar esnetti.

Tofaş, Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) salgını döneminde toplum sağlığını ve insan sağlığını korumaya yönelik devreye soktuğu hizmetlerine bir yenisini ekledi. Daha önce; geçtiğimiz ay Türkiye genelindeki bayilik ağının tamamını online ortama taşıyan Tofaş, tüm servis noktalarında Fiat, Alfa Romeo, Jeep markalı araç sahipleri için model yılı veya kilometre gözetmeksizin ücretsiz araç dezenfeksiyonu hizmeti vermeye başlamıştı. Şirket, satış sonrası hizmetlerine garanti ve bakım sürelerini esneterek bir yenisini daha ekledi.

Hizmet; Tofaş çatısı altında temsil edilen Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo ve Jeep markalarında geçerli olacak.

Bu hizmeti devreye alırken; müşterilerinin salgın sürecinde garanti kapsamında, yapılacak işlemler için servise gelemediklerinde, hak kaybı yaşamamalarını hedeflediklerini söyleyen Tofaş Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü Hüseyin Şahin; yaşanan zorlu günlerde devreye alınan yeni hizmetle bu kez de araç bakım sürelerini 3 ay veya 3 bin kilometreye kadar esnettiklerini belirtti. Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle müşterilerinin yanında olmayı sürdürdüklerini vurgulayan Hüseyin Şahin “Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalı araç sahiplerinin garanti sürelerini uzatan ve bakım dönemlerinde esneklik sağlayan kampanyamızda 15 Mart ile 31 Mayıs tarihleri arasında garanti süresi dolan araçların garantilerini 30 Haziran tarihine kadar uzattık. Uygulama kapsamında ayrıca, Mart ve Nisan aylarında bakım zamanı gelen araçların bakımlarında da toplamda 3 ay veya 3 bin kilometre esneklik de sağlayacağız” şeklinde konuştu.

Leave a reply