Haberler

Panda Cross 4×4 Türkiye’de

Yükseltilmiş süspansiyonu, dört tekerlekten çekiş sistemi, ayarlanabilir sürüş modları ve yokuş iniş desteği özellikleri ile Panda Cross 4×4, 105 bin 900 TL’lik fiyatıyla satışa sunuldu.

Erişilebilir fiyatı ile dikkat çeken Panda Cross 4×4’ün dış tasarımında; gövde rengi ön-arka cross görünümlü tamponlar, gövde rengi yan süs çıtaları, çift renkli 15 inç stil kapak jantlar göze çarpıyor. Aracın ön kısmını, Fiat Panda’nın karakteristik far tasarımı içerisinde yer alan LED gündüz ve ön sis farları tamamlıyor. Yeni koltuk döşemeleri, deri direksiyon & vites topuzu ve akıllı telefonunuzla entegre edilebilen Uconnect™ eğlence sistemi Panda Cross 4×4’ün iç kısmındaki önemli detaylar olarak sıralanıyor. Panda Cross 4×4’te ayrıca; telefon tutucu, otomatik klima, arka park sensörü, yan ve perde hava yastıkları standart olarak sunuluyor. Opsiyonel olarak sunulan Plus Paket ise krom görünümlü iç ve dış detayları, alaşım jantları ve ön tamponda kırmızı çeki halkaları ile Cross 4×4’ün gerçek arazi aracı kimliğini tamamlıyor.

Yükseltilmiş süspansiyon, dört tekerlekten çekiş sistemi, ayarlanabilir sürüş modları ve yokuş iniş desteğiyle de off road özelliklerine vurgu yapan Panda Cross 4×4’te iki silindirli 85 BG gücündeki turbo TwinAir motor görev yapıyor. 900 cc’lik silindir hacmine sahip 85 BG güç üreten turbo motor, 95 g/km’lik karbondioksit emisyon salınım değeri veriyor.

Leave a reply