KAMPANYALAR

ŞUBAT FIRSATLARI NİSSAN’DA

Nissan, özel indirim kampanyaları ve finansman seçenekleri ile heyecanı Şubat ayına da taşıyor. Seçili binek modellerde %0 faiz imkanının yanı sıra Qashqai için de “takas indirimi” desteği sunuyor. Pick-up Nissan Navara’da ise 4×2 ve 4×4 versiyonlarına özel seçenekler mevcut.

Nissan, Şubat ayına özel hazırladığı indirim ve finansman kolaylıkları ile yeni yılda da avantajlı fiyatlarla otomobil sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor. Kampanyalar, Nissan’ın tüm binek modellerinin yanı sıra pick-up segmentindeki iddialı modeli olan Nissan Navara’da da geçerli.

Nissan’ın Şubat fırsatlarında Nissan Micra ve NissanJuke modelleri için %0 faiz fırsatı öne çıkıyor. Avrupa’nın en çok satan Crossover modeli Nissan Qashqai ve dünyanın en çok satan SUV modeli Nissan X-Trail modellerinde ise kredi miktarını 50.000 TL’ye çıkarıp, faiz oranını %0,89’a indiriyor. Nissan Qashqai sahibi olmak isteyenleri yetkili bayilerde, anahtar teslimde ‘4.000 TL’lik Takas İndirimi’; Nissan X-Trail sahibi olmak isteyenleri ise %3 kampanya indirimi bekliyor.

Nissan Navara’da heyecanlandıran fırsatlar

2016 yılında Yılın Pick-up’ı ve hem 2016 hem de 2017 yıllarında üst üste 2. kez En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari araç markası unvanını kazanan Nissan Navara’nın Şubat kampanyasında, 4×2 versiyonuna özel ‘96.900 TL’den başlayan fiyatlar’ ve özel indirimlerle birlikte ‘50.000 TL, 12 Ay %0,89 Faiz’ fırsatı sunuluyor. 4×4 versiyonlarında ise yine ‘50.000 TL, 12 Ay 0,89% Faiz’ avantajı ile birlikte özel indirimler veriliyor. Kampanyalardan faydalananlar ayrıca hediye kasa havuzu sahibi de olacak.

Leave a reply